Čištění vysokým tlakem na nové úrovni

MH 3C auto

Nová řada Nilfisk MH 3C s vyšším výkonem, lepší mobilitou a snadným použitím

Zakoupit můžete na všech prodejnách VAPKA GROUP -
(OSTRAVA, Vřesinská 83, tel: 596633477), (OPAVA, Rolnická 74, tel: 553611313)
Zavedení řady Nilfisk MH 3C vyzdvihuje horkovodní vysokotlaké stroje kompaktní třídy na novou úroveň. MH 3C splňuje nejnovější požadavky trhu na produktivitu stroje. Kromě výkonného motoru, jež umožňuje využít tlak čerpadla až ve výši 180 barů, má MH 3C i vylepšený systém ohřevu, který snižuje náklady na pohonné hmoty. Stroj navíc nabízí zlepšenou mobilitu díky novému čtyřkolovému provedení a sníženému těžišti.
 
Snadno použitelné příslušenství a jeho bezpečné ukládání, jež jsou klíčovými prvky stroje, doplňují i nové výhody, jako například držák vysokotlaké pistole a otočný hák elektrického kabelu pro bezpečné a rychlé navíjení. Spolu s konceptem rychlého servisního přístupu ke všem důležitým dílům tedy nová řada poskytuje pozoruhodné výsledky při mytí a zároveň šetří čas i náklady.
 
 
Mobilita je důležitá -  
Nový vysokotlaký čistič řady MH 3C je ideální pro firmy z automotive segmentu, lehkého průmyslu, obchodu, zemědělství i stavebnictví. Firmy, jež využívají stroj při běžných úkolech na více místech v průběhu dne ocení vylepšenou mobilitu řady Nilfisk MH 3C.
 
Změna konstrukce stroje tak, aby nově zahrnoval čtyři kola, mu umožňuje snadný transport při tlačení i tažení - a to i na nerovných plochách, na staveništi či v zemědělství. Lepší manévrovací schopnosti stroje, kromě upraveného řešení kol, zajišťuje i nové vnitřní uspořádání komponentů, které snížilo těžiště stroje. Právě tato výhoda umožňuje uživateli mycí stroj naklonit a lehce ho řídit zleva doprava.
 
Snadná obsluha a zvýšená efektivita
 
Ovládání stroje je snadné díky displeji se sdělovači zapnutí / vypnutí motoru, palivového čerpadla a kontrolce hladiny oleje.  Dalšími funkcemi, které máte díky trvale pod kontrolou jsou systém proti zavápňování při ohřevu, servisní indikátor, senzoru plamene, režimu EcoMode, snižující spotřebu paliva a jiné. 
 
Jedinečný držák vysokotlaké pistole zabraňuje jejímu poškození při přepravě. Pohodlné přepravě a použití pomáhá také velký úschovný box, spolu s otočným kabelovým hákem pro bezpečné navíjení kabelu.
 
Mnoho čisticích úkonů lze řešit studenou vodou Zapnutím horkovodního režimu však lze okamžitě zvýšit efektivitu mytí. Především čištění olejových, mastných či špinavých povrchů vyžaduje horkou vodou. Výkonný topný systém Nilfisk nabízí účinnost vyšší než 92%. Použití režimu EcoMode navíc snižuje náklady na pohonné hmoty.
 
Rychlý přístup k údržbě
 
Servis a údržbu lze provádět rychle, neboť všechny důležité součástky jsou snadno dosažitelné i kontrolovatelné. Diagnostická funkce přístroje MH 3C také zobrazuje upozornění na nutnost údržby, tak aby byly minimalizovány výpadky.