Novinky

Nilfisk: Spolehlivost a výkonnost ve světě čistoty

Když hledáte spolehlivost a výkon ve světě čištění, značka Nilfisk je synonymem pro kvalitu. S více než stoletou historií a inovativním přístupem, Nilfisk se řadí mezi přední světové výrobce vysavačů a čistících zařízení, které dokáží uspokojit potřeby zákazníků v různých oborech.

Nilfisk se zaměřuje na poskytování široké škály produktů, které kombinují vysoký výkon, efektivitu a jednoduchost použití. Značka je známá svou snahou o neustálé inovace a vývoj nových technologií, které zlepšují čisticí procesy a poskytují skvělé výsledky.

Každý výrobek od Nilfisk je pečlivě navržen s důrazem na kvalitu a spolehlivost. Vysavače a čistící stroje jsou vyrobeny s použitím odolných materiálů a nejmodernějších technologií, aby vydržely náročné podmínky a poskytovaly dlouhodobě vysokou výkonnost. Zákazníci se tak mohou spolehnout na to, že jejich investice do výrobků Nilfisk se vyplatí.

Jedním z nejpopulárnějších produktů značky Nilfisk je vysavač. Vysavače Nilfisk nabízejí výjimečný sací výkon, který dokáže účinně odstranit nečistoty a prach z různých povrchů. Bez ohledu na to, zda se jedná o koberce, tvrdé podlahy nebo dokonce venkovní prostory, vysavače Nilfisk jsou schopny čistit efektivně a rychle. Pokročilé filtrační systémy zachycují nejjemnější částice, zajišťují čistý vzduch a zlepšují kvalitu životního prostředí.

Značka Nilfisk si také zakládá na snadné ovladatelnosti svých produktů. Vysavače a čistící stroje jsou navrženy s ohledem na jednoduchost použití a pohodlí zákazníka. Intuitivní ovládací prvky a ergonomický design usnadňují práci a zajišťují optimální výkon bez zbytečné námahy.

 

NILFISK CENTRUM Ostrava

WAPKA OSTRAVA s.r.o.

PRODEJNY + SERVIS :

* OSTRAVA, Vřesinská 83

* OPAVA , Rolnická 74

Česká republika

---------------------

mobil:+420 727 953 198, +420 596 633 477

e-mail: uher.radovan@vapka.cz

 

 

NILFISK-CENTRUM-MORAVA

Nilfisk Střední Morava prodejna + Servisní středisko + Půjčovna

kde nás najdete v Ostravě, Vřesinská ulice č. 283/83 nebo Opava, Rolnická 279/74

rádi vám zde zboží Nilfisk předvedeme a ukážeme .

provozní doba WAPKA OSTRAVA s.r.o. 

Po-Pá :  8:30-12:00/13:00-16:00

mobil: + 420 727953198

E-mail: ostrava@vapka.cz 

v případě zajmu je možné se domluvit na individuální otevírací době 

 

 

 

Čištění vysokým tlakem na nové úrovni

MH 3C auto

Nová řada Nilfisk MH 3C s vyšším výkonem, lepší mobilitou a snadným použitím

Zakoupit můžete na všech prodejnách VAPKA GROUP -
(OSTRAVA, Vřesinská 83, tel: 596633477), (OPAVA, Rolnická 74, tel: 553611313)
Zavedení řady Nilfisk MH 3C vyzdvihuje horkovodní vysokotlaké stroje kompaktní třídy na novou úroveň. MH 3C splňuje nejnovější požadavky trhu na produktivitu stroje. Kromě výkonného motoru, jež umožňuje využít tlak čerpadla až ve výši 180 barů, má MH 3C i vylepšený systém ohřevu, který snižuje náklady na pohonné hmoty. Stroj navíc nabízí zlepšenou mobilitu díky novému čtyřkolovému provedení a sníženému těžišti.
 
Snadno použitelné příslušenství a jeho bezpečné ukládání, jež jsou klíčovými prvky stroje, doplňují i nové výhody, jako například držák vysokotlaké pistole a otočný hák elektrického kabelu pro bezpečné a rychlé navíjení. Spolu s konceptem rychlého servisního přístupu ke všem důležitým dílům tedy nová řada poskytuje pozoruhodné výsledky při mytí a zároveň šetří čas i náklady.
 
 
Mobilita je důležitá -  
Nový vysokotlaký čistič řady MH 3C je ideální pro firmy z automotive segmentu, lehkého průmyslu, obchodu, zemědělství i stavebnictví. Firmy, jež využívají stroj při běžných úkolech na více místech v průběhu dne ocení vylepšenou mobilitu řady Nilfisk MH 3C.
 
Změna konstrukce stroje tak, aby nově zahrnoval čtyři kola, mu umožňuje snadný transport při tlačení i tažení - a to i na nerovných plochách, na staveništi či v zemědělství. Lepší manévrovací schopnosti stroje, kromě upraveného řešení kol, zajišťuje i nové vnitřní uspořádání komponentů, které snížilo těžiště stroje. Právě tato výhoda umožňuje uživateli mycí stroj naklonit a lehce ho řídit zleva doprava.
 
Snadná obsluha a zvýšená efektivita
 
Ovládání stroje je snadné díky displeji se sdělovači zapnutí / vypnutí motoru, palivového čerpadla a kontrolce hladiny oleje.  Dalšími funkcemi, které máte díky trvale pod kontrolou jsou systém proti zavápňování při ohřevu, servisní indikátor, senzoru plamene, režimu EcoMode, snižující spotřebu paliva a jiné. 
 
Jedinečný držák vysokotlaké pistole zabraňuje jejímu poškození při přepravě. Pohodlné přepravě a použití pomáhá také velký úschovný box, spolu s otočným kabelovým hákem pro bezpečné navíjení kabelu.
 
Mnoho čisticích úkonů lze řešit studenou vodou Zapnutím horkovodního režimu však lze okamžitě zvýšit efektivitu mytí. Především čištění olejových, mastných či špinavých povrchů vyžaduje horkou vodou. Výkonný topný systém Nilfisk nabízí účinnost vyšší než 92%. Použití režimu EcoMode navíc snižuje náklady na pohonné hmoty.
 
Rychlý přístup k údržbě
 
Servis a údržbu lze provádět rychle, neboť všechny důležité součástky jsou snadno dosažitelné i kontrolovatelné. Diagnostická funkce přístroje MH 3C také zobrazuje upozornění na nutnost údržby, tak aby byly minimalizovány výpadky.

 

Viper CEX410 VAPKA MORAVA

Nilfisk Viper CEX410

Nilfisk VIPER CEX410 je profesionální samostatný a tichý kobercový extraktor. S vynikajícím čistícím výkonem můžete efektivně a jednoduše udržovat textilie, jako jsou koberce a čalounění, výkonný vakuový motor zajišťuje rychlý suchý čas. Stroj je vybaven velkokapacitními nádržemi; 35L roztoku a zpětné získávání 23L , chemicky odolného a ekologického polyethylenu. Rukojeť lze snadno nastavit pro různé výšky obsluhy, abyste získali ergonomickou pracovní polohu. Nízká hladina zvuku umožňuje denní čištění Snadná údržba a servis bez potřebných nástrojů K dispozici je příslušenství pro ruční čalounění nebo podlahové nástroje Nožní parkovací stojan pro ochranu kartáče

Zakoupit můžete na všech prodejnách VAPKA GROUP -

( PRAHA, Náchodská 644/128,tel: 608707045), (OSTRAVA, Vřesinská 83, tel: 596633477), (OPAVA, Rolnická 74, tel: 553611313)
"Wapka" je jen jedna.

Společnost Nilfisk jako plnohodnotný nástupce německého výrobce vysokotlaké techniky Wap Reinigungssysteme GmbH

"Wapka" je jen jedna

Značka Wap, lidově řečeno "Wapka" je německý výrobce profesionální vysokotlaké techniky, který se z důvodu obchodních fúzí začlenil do dánského koncernu Nilfisk. Vysokotlaké stroje Wap si, především v bývalém Československu, získaly pověst vysoce kvalitních produktů s vynikající technologií. Odolnost, spolehlivost a zpracování vysokotlakých strojů Wap bylo na takové úrovni, že zákazníci začali používat značku Wap jako synonymum pro jakýkoliv podobný produkt. Ovšem produkt značky Wap je pouze jeden a nelze jej zaměňovat s jinou značkou, která vysokotlaké stroje vyrábí. Výjimkou jsou pouze značky Nilfisk a Nilfisk-ALTO, jenž jsou plnoprávnými nositeli technologie Wap.

Chci pravou Wapku. Jak poznám, že jde o originál?

Pokud plánujete koupi originálního vysokotlakého stroje Wap, obraťte se buď na některé na nás Skupiny VAPKA GROUP, (VAPKA PRAHA, VAPKA MORAVA, WAPKA OSTRAVA, 1VAPKA . Všechny originální stroje Nilfisk

 

vysokotlaký čisticí stroj

vysokotlaký čisticí stroj

  

 

Vhodný vysokotlaký čisticí stroj

 Úplný a komplexní sortiment vysokotlakých čisticích strojů společnosti Nilfisk znamená, že budete mít vždy možnost najít ten správný produkt pro vaše potřeby.

 Modely „Compact“, „Excellent“ a „Pro“

  • Tlak se pohybuje v rozmezí od 100 do 160 barů
  • S nebo bez PowerGrip
​​​

Zamilujte se ještě více do svých věcí!

S naší bohatou nabídkou příslušenství pro vysokotlaké čisticí stroje budete nadšení ze všech nových možností při čištění. Od trysek a kartáčů až po příslušenství určeného k čištění teras a střech - vše bylo navrženo pro rychlé a snadné provedení čisticího úkolu.

 

  

Všechno spočívá v uchopení
Nyní poprvé máte úplnou kontrolu nad vysokotlakým čisticím strojem, přímo ve své dlani.

PowerGrip se zařízením komunikuje sám, přímo a bezdrátově - není třeba jít až ke stroji a provést nastavení! Nejen, že vám poskytne veškerou sílu obyčejného vysokotlakého čisticího stroje, ale otevře vám dveře k celé řadě nových funkcí, které můžete používat se svým vysokotlakým čisticím strojem.

 

 

 

Poznejte sérii MH Vytvořte cestu pro rychlejší čištění
Poznejte sérii MH - Vytvořte cestu pro rychlejší čištění
 
Vysokotlaká čisticí zařízení Nilfisk řady MH s teplovodním provozem byla navržena ve spolupráci s našimi zákazníky automobilového průmyslu a ve své třídě poskytují nejlepší výkon, účinnost a použitelnost tak, aby vám pomohly vypořádat se s velkým úklidem užitkových vozidel, okolí prodejen a servisních dílen. Vysokotlaká čisticí zařízení Nilfisk řady MH s teplovodním provozem představují nižší časovou náročnost na čištění a více času na zákazníky.
mh4 poznejte