Podlahový mycí stroj COMBI Plus Washer (podlahový mycí stroj s odsáváním) 128390053

Kód: 128390053
Akce
Značka: Nilfisk
6 914,25 Kč 8 366,24 Kč včetně DPH
Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do:
17.6.2024

Nilfisk Combi PLUS (VARIANTA SE DVĚMA KARTAČI) můžete nyní vysáta odstranit ale i umýt podlahové plochy, plovoucí podlahy i z tvrdého dřeva v jednom stejném pracovním postupu.

Ušetřete čas bez ohrožení čistoty a hygieny vašeho domova tím, že současně odstraníte mokré a suché nečistoty.

Vysávání a mytí podlahy stejným postupem

Pokud potřebujete pouze vysávat, můžete použít Combi Washer bez jakékoli kapaliny k rychlému odstranění suchého prachu a nečistot. S kombi podložkou můžete vysávat a umývat podlahy současně, a tak odstraňovat mokré i suché nečistoty, čímž získáte čistý, krásný a hygienický domov. Ideální pro rodiny s dětmi a domácími mazlíčky, kteří potřebují flexibilitu mokrého a suchého čištění v jednom stroji.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zaváděcí cena  - NOVINKA !!! - Nilfisk Combi PLUS se dvěma kartači - můžete nyní vysáta odstranit ale i umýt podlahové plochy, plovoucí podlahy i z tvrdého dřeva v jednom stejném pracovním postupu.

Ušetřete čas bez ohrožení čistoty a hygieny vašeho domova tím, že současně odstraníte mokré a suché nečistoty.

Vysávání a mytí podlahy stejným postupem

Pokud potřebujete pouze vysávat, můžete použít Combi Washer bez jakékoli kapaliny k rychlému odstranění suchého prachu a nečistot. S kombi podložkou můžete vysávat a umývat podlahy současně, a tak odstraňovat mokré i suché nečistoty, čímž získáte čistý, krásný a hygienický domov. Ideální pro rodiny s dětmi a domácími mazlíčky, kteří potřebují flexibilitu mokrého a suchého čištění v jednom stroji.

Nilfisk Combi můžete nyní vysáta odstranit ale i umýt podlahové plochy, plovoucí podlahy i z tvrdého dřeva v jednom stejném pracovním postupu.

Ideální pro rodiny s dětmi a domácími mazlíčky, kteří potřebují flexibilitu mokrého a suchého čištění v jednom stroji.

VYSÁVÁNÍ A VYTÍRÁNÍ V JEDNOM

 • Jednoduchý každodenní úklid, 
 • Dánský design, 
 • Rychlý a hygienický úklid
 • Vysává a vytírá najednou
 • Vysoký sací výkon (450 Watt )
 • Perfektní pro impulsivní úklid
 • Jednoduchá skladovatelnost
 • Čistí mokré i suché nečistoty v domě
 • Ideální pro rodiny s dětmi
 • Čistí s detergentem i bez prostředku
 • Dobrá ovladatelnost
 • Samostatně stojící pokud není používán
 • Přichází v 1 barevném provedení:

Usnadňujeme čištění!

Pokud potřebujete pouze vysávat, můžete použít Combi Washer bez jakékoli kapaliny k rychlému odstranění suchého prachu a nečistot. S kombi podložkou můžete vysávat a prát současně, a tak odstraňovat mokré i suché nečistoty, čímž získáte hygienický domov.

Můžete umýt až 60 m2 pomocí jedné nádrže čisté vody. Kromě toho je znečištěná voda skladována v samostatné nádobě, aby byla zajištěna maximální hygiena. Ideální pro rodiny s dětmi a domácími mazlíčky, kteří potřebují flexibilitu mokrého a suchého čištění v jednom stroji.  

Rychlé a hygienické čištění

Nyní můžete vysavat a umývat vaše dlaždice, linoleum a dřevěné podlahy ve stejném pracovním postupu s Nilfisk Combi Washer. Dva kroky najednou, aniž byste ohrozili čistotu a hygienu vašeho domova tím, že současně odstraníte mokrý a suchý odpad.

Kombinovaná podložka je perfektním řešením typu all-in-one pro rychlé, efektivní a hygienické čištění podlah. S podlahovou myčkou Nilfisk můžete vysávat a prát současně, takže můžete provádět rychlejší úkoly čištění a mít více času pro sebe a svou rodinu.  

Navrženo, vyrobeno a vyvinuto v Dánsku
Ve společnosti Nilfisk neustále vyvíjíme čisticí prostředky v dobrém, jednoduchém a použitelném designu s vysoce kvalitními komponenty a vynikajícími vlastnostmi, které zajišťují nejlepší čištění domácnosti. Jsme hrdí na náš dánský design a pověst kvality a vynakládáme velké úsilí, aby naše výrobky přesně odrážely to.

Technické parametry Nilfisk COMBI :

informace o výrobku                                128390050

barva                                                            bílá

Objem kontejneru (l)                                0,525 / 0,55

Hmotnost (kg)                                              5,1

Délka kabelu (ft)                                             7

Pracovní rádius (m)                                         8

Typ připojení                                                  EU

Frekvence (Hz)                                            50/60

Délka (cm)                                                    116

Max. výkon (W)                                             450

Napětí (V)                                                  20-240

Teplota vody v / max. voda (° C)                     60

Ergonomická rukojeť                                     ANO

Omyvatelný filtr                                            ANO

Turbo kartáč                                                ANO

Ukazatel rychlosti                                         ANO

Easy Park                                                    ANO

Bezsáčkový vysavač                                     ANO

vodní nádrž                                                 ANO

 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Podlahové mycí stroje
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Historie a tradice NILFISK

Tradice od roku 1906

Společnost Nilfisk byla založena již v roce 1906 panem P.A. Fiskerem, který uvedl na trh první „tichý“ vysavač pro domácí účely. Od té doby prošla firma mohutným rozvojem, během kterého se zaměřila na vývoj a výrobu specifických úklidových strojů pro profesionály. Na trhu debutovala především s robustními a téměř nerozbitnými vysavači, jejichž koncepce je využívána dodnes. O skvělou pověst se také zasloužily velké mycí a zametací stroje, které kombinovaly užitnou hodnotu s moderními technologickými prvky. Celosvětový rozmach společnosti nastal koncem osmdesátých let, kdy Nilfisk převzal několik významných firem jako byla americká Advance Machine Copany a později Euroclean, 
CFM, Ecologica a Alto-Wap. V současnosti je Nilfisk-Advance součástí dánské skupiny NKT.

Pozor! Kupujete skutečně Wapku?

Společnost Nilfisk-Advance, jako plnohodnotný nástupce německého výrobce vysokotlaké techniky Wap Reinigungssysteme GmbH, upozorňuje

všechny stávající i potenciální zákazníky na zneužívání registrované obchodní známky Wap a slangového výrazu "Wapka" a na mylné spojování tohoto jména s jinou vysokotlakou technikou.

"Wapka" je jen jedna

Značka Wap, lidově řečeno "Wapka" je německý výrobce profesionální vysokotlaké techniky, který se z důvodu obchodních fúzí začlenil do dánského koncernu Nilfisk-Advance. Vysokotlaké stroje Wap si, především v bývalém Československu, získaly pověst vysoce kvalitních produktů s vynikající technologií. Odolnost, spolehlivost a zpracování vysokotlakých strojů Wap bylo na takové úrovni, že zákazníci začali používat značku Wap jako synonymum pro jakýkoliv podobný produkt. Ovšem produkt značky Wap je pouze jeden a nelze jej zaměňovat s jinou značkou, která vysokotlaké stroje vyrábí. Výjimkou jsou pouze značky Nilfisk a Nilfisk-ALTO, jenž jsou plnoprávnými nositeli technologie Wap.

Chci pravou Wapku. Jak poznám, že jde o originál?

Pokud plánujete koupi originálního vysokotlakého stroje Wap, obraťte se buď na některé z autorizovaných obchodních míst nebo přímo na naší centrálu Nilfisk Česká republika


Všechny originální stroje Wap jsou v současnosti označené logy Wap nebo Nilfisk-ALTO či Nilfisk. Pouze tyto tři loga garantují, že kupujete originál Wap.