Vysokotlaký čistič FDX BLADE S 12/200

Kód: 9066 0503
26 950 Kč 32 609,50 Kč včetně DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
30.3.2023

Vysokotlaký čistič FDX BLADE S 12/200 VYSOKOTLAKÝ ČISTIČ PRO ZÁKLADNÍ PROFI POUŽITÍ TAM, KDE NELZE POUŽÍT STROJE NA EL. POHON. DÍKY SPOLEHLIVÉMU MOTORU HONDA VÁM TENTO STROJ ZAJISTÍ NEZÁVISLOST NA ELEKTRICKÉ ENERGII. ROBUSTNÍ KOVOVÝ RÁM S DVĚMA PNEUMATICKÝMI KOLY PRO SNADNÝ POHYB V TERÉNU.

     VYSOKOTLAKÝ ČISTIČ JE VYROBEN S JASNÝM ZAMĚŘENÍM NA JEDNODUCHOST A SPOLEHLIVOST. JIŽ OD ZÁKLADNÍ ŘADY STROJE DISPONUJÍ VSTUPNÍM FILTREM. BENZÍNOVÝ MOTOR HONDA GP 200.  V TOMTO MODELU POHÁNÍ AXIÁLNÍ TŘÍPÍSTOVÉ ČERPADLO S KERAMICKÝMI PÍSTY A MOSAZNOU HLAVOU. COMET FDX2 12/200 JE DÍKY SVÉMU VÝKONU VHODNÝ PRO DOMÁCÍ POUŽITÍ, ALE I DO MENŠÍCH FIREM NA OBČASNÉ PROFI POUŽITÍ. VEŠKERÉ VNITŘNÍ KOMPONENTY STROJE JSOU VYROBENY Z HLINÍKU A MOSAZI. STROJ JE OSAZEN PROFESIONÁLNÍM REGULAČNÍM BLOKEM. VELKOU VÝHODOU STROJE JE JEHO MINIMÁLNÍ VELIKOST, DÍKY KTERÉ BUDE MOŽNÉ STROJ ULOŽIT I DO MALÝCH PROSTOR. PRAKTICKÉ ULOŽENÍ STŘÍKACÍ PISTOLE A NÁSTAVCE. 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vysokotlaký čistič FDX BLADE S 12/200 VYSOKOTLAKÝ ČISTIČ PRO ZÁKLADNÍ PROFI POUŽITÍ TAM, KDE NELZE POUŽÍT STROJE NA EL. POHON. DÍKY SPOLEHLIVÉMU MOTORU HONDA VÁM TENTO STROJ ZAJISTÍ NEZÁVISLOST NA ELEKTRICKÉ ENERGII. ROBUSTNÍ KOVOVÝ RÁM S DVĚMA PNEUMATICKÝMI KOLY PRO SNADNÝ POHYB V TERÉNU. VYSOKOTLAKÝ ČISTIČ JE VYROBEN S JASNÝM ZAMĚŘENÍM NA JEDNODUCHOST A SPOLEHLIVOST. JIŽ OD ZÁKLADNÍ ŘADY STROJE DISPONUJÍ VSTUPNÍM FILTREM. BENZÍNOVÝ MOTOR HONDA GP 200 V TOMTO MODELU POHÁNÍ AXIÁLNÍ TŘÍPÍSTOVÉ ČERPADLO S KERAMICKÝMI PÍSTY A MOSAZNOU HLAVOU. FDX2 12/200 JE DÍKY SVÉMU VÝKONU VHODNÝ PRO DOMÁCÍ POUŽITÍ, ALE I DO MENŠÍCH FIREM NA OBČASNÉ PROFI POUŽITÍ. VEŠKERÉ VNITŘNÍ KOMPONENTY STROJE JSOU VYROBENY Z HLINÍKU A MOSAZI. STROJ JE OSAZEN PROFESIONÁLNÍM REGULAČNÍM BLOKEM. VELKOU VÝHODOU STROJE JE JEHO MINIMÁLNÍ VELIKOST, DÍKY KTERÉ BUDE MOŽNÉ STROJ ULOŽIT I DO MALÝCH PROSTOR. PRAKTICKÉ ULOŽENÍ STŘÍKACÍ PISTOLE A NÁSTAVCE. 

TECHNICKÉ PARAMETRY Vysokotlaký čistič FDX BLADE S 12/200:

Použití: příležitosné čištění ale i částěné profi čištění
Motor: Honda GP 200 - 3400 ot./min.  6HP
Čerpadlo: třípístové, axiální čerpadlo, mosazná hlava
Tlak: 200 bar 
Průtok vody: 720 l/h
Napájení: Benzín
Hmotnost: 30 kg
Rozměry: 670 x 550 x 890 mm

PŘÍSLUŠENSTVÍ Vysokotlaký čistič FDX BLADE S 12/200:

  • Stříkací pistole s otočným kloubem
  • Nástavec s tryskou a regulací
  • Vysokotlaká pancéřovaná hadice 8 m

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: