Průmyslový vysavač NILFISK VHW201

Kód: 4041100392
Akce
Značka: Nilfisk
ZDARMAZDARMA
VHW201 1
42 500 Kč 51 425 Kč včetně DPH
Na objednávku (1 ks)
Můžeme doručit do:
29.5.2024

Nilfisk VHW201 je nový vysavač, který je ideální pro montáž vedle procesního stroje, je-li k dispozici malá stopa.

VHW201 je nový průmyslový vysavač 0,4 kW, který je navržen tak, aby byl umístěn vedle stroje v potravinářských, farmaceutických, chemických, obalových, laserových a OEM aplikacích. Malá stopa je vhodná pro libovolné umístění v těchto aplikacích. Volitelné filtry HEPA14 - ať už v proudu i v proudu, je vhodné pro sběr velmi jemného prachu, zatímco verze Z22 je navržena pro použití v aplikacích Atex. Uzamykací systémy víka umožňují snadné odstranění a vyprázdnění kontejneru pro údržbářské operace, zatímco rukojeti umožňují velmi snadné nošení.

  • Shoda GMP pro farmaceutické, potravinářské a chemické aplikace .
  • Nemontážní práce (24/7), Nevýbušná verze ATEX Silent, Absolutní filtrace pro velmi jemný prach
  • Verze z nerezové oceli, Jednoduché použití

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nilfisk VHW201 je nový průmyslový vysavač 0,4 kW, který je navržen tak, aby byl umístěn vedle stroje v potravinářských, farmaceutických, chemických, obalových, laserových a OEM aplikacích. Malá stopa je vhodná pro libovolné umístění v těchto aplikacích. Volitelné filtry HEPA14 - ať už v proudu i v proudu, je vhodné pro sběr velmi jemného prachu, zatímco verze Z22 je navržena pro použití v aplikacích Atex. Uzamykací systémy víka umožňují snadné odstranění a vyprázdnění kontejneru pro údržbářské operace, zatímco rukojeti umožňují velmi snadné nošení.

  • Shoda GMP pro farmaceutické, potravinářské a chemické aplikace .
  • Nemontážní práce (24/7), Nevýbušná verze ATEX Silent, Absolutní filtrace pro velmi jemný prach
  • Verze z nerezové oceli, Jednoduché použití

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Řada VHS a VHW,
Záruka: 1 rok

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Historie a tradice NILFISK

Tradice od roku 1906

Společnost Nilfisk byla založena již v roce 1906 panem P.A. Fiskerem, který uvedl na trh první „tichý“ vysavač pro domácí účely. Od té doby prošla firma mohutným rozvojem, během kterého se zaměřila na vývoj a výrobu specifických úklidových strojů pro profesionály. Na trhu debutovala především s robustními a téměř nerozbitnými vysavači, jejichž koncepce je využívána dodnes. O skvělou pověst se také zasloužily velké mycí a zametací stroje, které kombinovaly užitnou hodnotu s moderními technologickými prvky. Celosvětový rozmach společnosti nastal koncem osmdesátých let, kdy Nilfisk převzal několik významných firem jako byla americká Advance Machine Copany a později Euroclean, 
CFM, Ecologica a Alto-Wap. V současnosti je Nilfisk-Advance součástí dánské skupiny NKT.

Pozor! Kupujete skutečně Wapku?

Společnost Nilfisk-Advance, jako plnohodnotný nástupce německého výrobce vysokotlaké techniky Wap Reinigungssysteme GmbH, upozorňuje

všechny stávající i potenciální zákazníky na zneužívání registrované obchodní známky Wap a slangového výrazu "Wapka" a na mylné spojování tohoto jména s jinou vysokotlakou technikou.

"Wapka" je jen jedna

Značka Wap, lidově řečeno "Wapka" je německý výrobce profesionální vysokotlaké techniky, který se z důvodu obchodních fúzí začlenil do dánského koncernu Nilfisk-Advance. Vysokotlaké stroje Wap si, především v bývalém Československu, získaly pověst vysoce kvalitních produktů s vynikající technologií. Odolnost, spolehlivost a zpracování vysokotlakých strojů Wap bylo na takové úrovni, že zákazníci začali používat značku Wap jako synonymum pro jakýkoliv podobný produkt. Ovšem produkt značky Wap je pouze jeden a nelze jej zaměňovat s jinou značkou, která vysokotlaké stroje vyrábí. Výjimkou jsou pouze značky Nilfisk a Nilfisk-ALTO, jenž jsou plnoprávnými nositeli technologie Wap.

Chci pravou Wapku. Jak poznám, že jde o originál?

Pokud plánujete koupi originálního vysokotlakého stroje Wap, obraťte se buď na některé z autorizovaných obchodních míst nebo přímo na naší centrálu Nilfisk Česká republika


Všechny originální stroje Wap jsou v současnosti označené logy Wap nebo Nilfisk-ALTO či Nilfisk. Pouze tyto tři loga garantují, že kupujete originál Wap.