Nilfisk VHS120 Combo - all in one

Kód: 4012300068
Akce
Značka: Nilfisk
44 089,50 Kč –4 %
Bez názvu
44 089,50 Kč –4 % 41 989,50 Kč 50 807,30 Kč včetně DPH
Skladem u dodavatele (1 ks)
Můžeme doručit do:
26.4.2024

Nilfisk VHS 120 CB s příslušenstvím  je spolehlivý dvoumotorový vysavač s robustní konstrukcí a zpracováním, pokud je vyžadován vysoký výkon v kompaktním provedení pro sběr všech druhů prachů.

VHS120 je kompaktní a přenosná a jednofázový vysavač vybaven dvěma by-pass motory a 37-litrový odnímatelný sitdown kontejneru, který zajišťuje nejvyšší výkon a zásobní kapacitu v oblastech s omezeným prostorem. Velký filtrační povrch, HEPA H14 Absolute filtr (standardně u AU modelů) a M-class hvězda filtr s lepenými švy (standardně u modelu FM) zajišťuje nejvyšší filtrační kapacitu, zatímco filtr shaker rychle vyčistit hlavní filtr, takže neustále udržovat vysoký výkon. Výkon lze snadno sledovat pomocí manometru na hlavě motoru. Příslušenství Basket umožňují rychlé a snadné ukládání příslušenství, takže budete mít vždy po ruce to (k dispozici jako příslušenství).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nilfisk VHS120 CB je ideální vysavač, pokud je vyžadován vysoký výkon v kompaktním provedení pro sběr všech druhů nebezpečných prachů.

Nilfisk VHS120 CB je kompaktní a přenosná a jednofázový vysavač vybaven dvěma by-pass motory a 37-litrový odnímatelný sitdown kontejneru, který zajišťuje nejvyšší výkon a zásobní kapacitu v oblastech s omezeným prostorem. Velký filtrační povrch, HEPA H14 Absolute filtr (standardně u AU modelů) a M-class hvězda filtr s lepenými švy (standardně u modelu FM) zajišťuje nejvyšší filtrační kapacitu, zatímco filtr shaker rychle vyčistit hlavní filtr, takže neustále udržovat vysoký výkon. Výkon lze snadno sledovat pomocí manometru na hlavě motoru. Příslušenství Basket umožňují rychlé a snadné ukládání příslušenství, takže budete mít vždy po ruce to (k dispozici jako příslušenství).

VHS120 CB dodáván včetně PŘÍSLUŠENSTVÍ DN 40 mm INDUSTRIÁLNÍHO SETU:

  • Trubka se zásuvkou 5 m Ø 40, stroj
  • Redukce průměru 50/40,
  • S-trubka pochromovaná s rychlospojkou Ø40,
  • podlahová hubice 400 mm Ø40,
  • kulatý kartáč 80 mm Ø40,
  • štěrbinová hubice plochá kovová 500 mm Ø40,
  • štěrbinová hubice kolo pryž Ø 40 a
  • příslušenství čepu Ø40.

Technické parametry vysavače Nilfisk VHS 120 :

Doplňkové parametry

Kategorie: Vysavače PRŮMYSLOVÉ - CFM
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 38 kg
Napětí (V) : 230
Třída ochrany : IP 44
Nominální výkon, motor (kW) : 2
Průtok vzduchu u hadice (m³ / hod - l / min.) : 330 - 5500
Max. vakuum (kPa - mbar) : 21 - 210
Hladina akustického tlaku v. / 1,5 m (ISO 3744) (dB (A)) : 74
Objem nádoby (l) : 37
Filtr, : L POLYESTER TŘÍDY
Plocha filtru (cm²) : 16000
Přístup, průměr (mm): 50
Rozměry, dx š xv (cm) : 56x57x101.5
Hmotnost (kg): 38

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Historie a tradice NILFISK

Tradice od roku 1906

Společnost Nilfisk byla založena již v roce 1906 panem P.A. Fiskerem, který uvedl na trh první „tichý“ vysavač pro domácí účely. Od té doby prošla firma mohutným rozvojem, během kterého se zaměřila na vývoj a výrobu specifických úklidových strojů pro profesionály. Na trhu debutovala především s robustními a téměř nerozbitnými vysavači, jejichž koncepce je využívána dodnes. O skvělou pověst se také zasloužily velké mycí a zametací stroje, které kombinovaly užitnou hodnotu s moderními technologickými prvky. Celosvětový rozmach společnosti nastal koncem osmdesátých let, kdy Nilfisk převzal několik významných firem jako byla americká Advance Machine Copany a později Euroclean, 
CFM, Ecologica a Alto-Wap. V současnosti je Nilfisk-Advance součástí dánské skupiny NKT.

Pozor! Kupujete skutečně Wapku?

Společnost Nilfisk-Advance, jako plnohodnotný nástupce německého výrobce vysokotlaké techniky Wap Reinigungssysteme GmbH, upozorňuje

všechny stávající i potenciální zákazníky na zneužívání registrované obchodní známky Wap a slangového výrazu "Wapka" a na mylné spojování tohoto jména s jinou vysokotlakou technikou.

"Wapka" je jen jedna

Značka Wap, lidově řečeno "Wapka" je německý výrobce profesionální vysokotlaké techniky, který se z důvodu obchodních fúzí začlenil do dánského koncernu Nilfisk-Advance. Vysokotlaké stroje Wap si, především v bývalém Československu, získaly pověst vysoce kvalitních produktů s vynikající technologií. Odolnost, spolehlivost a zpracování vysokotlakých strojů Wap bylo na takové úrovni, že zákazníci začali používat značku Wap jako synonymum pro jakýkoliv podobný produkt. Ovšem produkt značky Wap je pouze jeden a nelze jej zaměňovat s jinou značkou, která vysokotlaké stroje vyrábí. Výjimkou jsou pouze značky Nilfisk a Nilfisk-ALTO, jenž jsou plnoprávnými nositeli technologie Wap.

Chci pravou Wapku. Jak poznám, že jde o originál?

Pokud plánujete koupi originálního vysokotlakého stroje Wap, obraťte se buď na některé z autorizovaných obchodních míst nebo přímo na naší centrálu Nilfisk Česká republika


Všechny originální stroje Wap jsou v současnosti označené logy Wap nebo Nilfisk-ALTO či Nilfisk. Pouze tyto tři loga garantují, že kupujete originál Wap.