Nilfisk SW4000 B

Kód: 9084400010
Akce
Značka: Nilfisk
528 624 Kč 639 635,04 Kč včetně DPH
Skladem u dodavatele (1 ks)
Můžeme doručit do:
30.7.2024

NILFISK SW4000 B je sedadlový zametač se zvýšeným vyklápěním a maximálním výkonem, na který se můžete spolehnout. Tento zametací stroj minimalizuje prostoje a provozní náklady, a proto představuje skvělou volbu pro průmyslové obory, sklady, distribuční centra, školy, nákupní centra, parkoviště, sportovní centra, recyklační a odpadní dvory, vícepodlažní parkoviště atd. Zametač je vhodný pro zametání uvnitř i venku v závislosti na zvoleném zdroji pohonu - baterie, LPG nebo benzín.

OneTouch™ jednodotykové ovládání je jednou z klíčových vlastností, která zjednodušuje, zlevňuje a dělá provoz NILFISK SW4000 bezpečným. S tímto systémem jsou všechny funkce – hlavní kartáč, boční kartáče, sací turbína a volitelný DustGuard™ skrápěcí systém aktivovány a deaktivovány souběžně, tak aby sání či kartáče zbytečně neběžely, pokud zrovna zametač stojí. Boční kartáče nemají žádné řemeny, které by bylo možné protrhnout či potřeba měnit, což dlouhodobě snižuje celkové provozní náklady.

Výměna kartáčů a filtru je jednoduchá, není k ní potřeba žádného ručního nářadí, snadný přístup ke všem důležitým částem stroje navíc umožňuje rychlou a nekomplikovanou údržbu. Hydraulický zásobník lze snadno zavírat z pozice obsluhy. Sedadlo je nastavitelné, nasedat je možné z obou stran a díky jeho zvýšené poloze má obsluha skvělý výhled na pracovní plochu a oba kartáče. NILFISK SW 4000 je sice drsný vůči špíně, ale šetrný k životnímu prostředí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

NILFISK SW4000 B je sedadlový zametač se zvýšeným vyklápěním a maximálním výkonem, na který se můžete spolehnout. Tento zametací stroj minimalizuje prostoje a provozní náklady, a proto představuje skvělou volbu pro průmyslové obory, sklady, distribuční centra, školy, nákupní centra, parkoviště, sportovní centra, recyklační a odpadní dvory, vícepodlažní parkoviště atd. Zametač je vhodný pro zametání uvnitř i venku v závislosti na zvoleném zdroji pohonu - baterie, LPG nebo benzín.

OneTouch™ jednodotykové ovládání je jednou z klíčových vlastností, která zjednodušuje, zlevňuje a dělá provoz SW4000 bezpečným. S tímto systémem jsou všechny funkce – hlavní kartáč, boční kartáče, sací turbína a volitelný DustGuard™ skrápěcí systém aktivovány a deaktivovány souběžně, tak aby sání či kartáče zbytečně neběžely, pokud zrovna zametač stojí. Boční kartáče nemají žádné řemeny, které by bylo možné protrhnout či potřeba měnit, což dlouhodobě snižuje celkové provozní náklady.

Výměna kartáčů a filtru je jednoduchá, není k ní potřeba žádného ručního nářadí, snadný přístup ke všem důležitým částem stroje navíc umožňuje rychlou a nekomplikovanou údržbu. Hydraulický zásobník lze snadno zavírat z pozice obsluhy. Sedadlo je nastavitelné, nasedat je možné z obou stran a díky jeho zvýšené poloze má obsluha skvělý výhled na pracovní plochu a oba kartáče. SW4000 je sice drsný vůči špíně, ale šetrný k životnímu prostředí.

  • OneTouch™ jednodotykové tlačítko zajišťuje snadné ovládání, neboť všechny funkce SW4000 – hlavní a boční kartáče, sací turbína a volitelný DustGuard™ skrápěcí režim jsou aktivovány a deaktivovány souběžně jediným stiskem
  • Boční kartáče na pružinách odskočí při nárazu, což chrání stroj před poškozením
  • Volitelný skrápěcí DustGuard™ režim umožňuje bezprašné zametání
  • Zvýšené hydraulické vyklápění zásobníku na nečistoty umožňuje rychlé vyprázdnění a zaručuje bezpečnou obsluhu
  • Všechny systémy jsou kontrolovány plynovým pedálem, který šetří energii a kartáče - všechny pohyblivé části jsou napájeny elektrickým motorem, který spotřebovává energii jen pokud je v provozu
  • Sedadlo obsluhy je snadno přístupné a nastavitelné
  • Zásobník na nečistoty je ovládán z pozice obsluhy

 
DustGuardOneTouch

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Historie a tradice NILFISK

Tradice od roku 1906

Společnost Nilfisk byla založena již v roce 1906 panem P.A. Fiskerem, který uvedl na trh první „tichý“ vysavač pro domácí účely. Od té doby prošla firma mohutným rozvojem, během kterého se zaměřila na vývoj a výrobu specifických úklidových strojů pro profesionály. Na trhu debutovala především s robustními a téměř nerozbitnými vysavači, jejichž koncepce je využívána dodnes. O skvělou pověst se také zasloužily velké mycí a zametací stroje, které kombinovaly užitnou hodnotu s moderními technologickými prvky. Celosvětový rozmach společnosti nastal koncem osmdesátých let, kdy Nilfisk převzal několik významných firem jako byla americká Advance Machine Copany a později Euroclean, 
CFM, Ecologica a Alto-Wap. V současnosti je Nilfisk-Advance součástí dánské skupiny NKT.

Pozor! Kupujete skutečně Wapku?

Společnost Nilfisk-Advance, jako plnohodnotný nástupce německého výrobce vysokotlaké techniky Wap Reinigungssysteme GmbH, upozorňuje

všechny stávající i potenciální zákazníky na zneužívání registrované obchodní známky Wap a slangového výrazu "Wapka" a na mylné spojování tohoto jména s jinou vysokotlakou technikou.

"Wapka" je jen jedna

Značka Wap, lidově řečeno "Wapka" je německý výrobce profesionální vysokotlaké techniky, který se z důvodu obchodních fúzí začlenil do dánského koncernu Nilfisk-Advance. Vysokotlaké stroje Wap si, především v bývalém Československu, získaly pověst vysoce kvalitních produktů s vynikající technologií. Odolnost, spolehlivost a zpracování vysokotlakých strojů Wap bylo na takové úrovni, že zákazníci začali používat značku Wap jako synonymum pro jakýkoliv podobný produkt. Ovšem produkt značky Wap je pouze jeden a nelze jej zaměňovat s jinou značkou, která vysokotlaké stroje vyrábí. Výjimkou jsou pouze značky Nilfisk a Nilfisk-ALTO, jenž jsou plnoprávnými nositeli technologie Wap.

Chci pravou Wapku. Jak poznám, že jde o originál?

Pokud plánujete koupi originálního vysokotlakého stroje Wap, obraťte se buď na některé z autorizovaných obchodních míst nebo přímo na naší centrálu Nilfisk Česká republika


Všechny originální stroje Wap jsou v současnosti označené logy Wap nebo Nilfisk-ALTO či Nilfisk. Pouze tyto tři loga garantují, že kupujete originál Wap.