Vysokotlaký čistič Nilfisk PREMIUM 190-12 EU

Kód: 128471149
13 640 Kč 16 504,40 Kč včetně DPH
Na objednávku (2 ks)
Můžeme doručit do:
6.12.2023

Nilfisk PREMIUM 190-12 - Nejlepší kvalita sortimentu vhodná pro časté čištění a velké čištění.  Vyspělý a robustní vysoce kvalitní vysokotlaký čistič. Řeší časté čištění i velké úkoly čištění s profesionálním výsledkem čištění.

Dlouhá životnost s robustním indukčním motorem a kovovým čerpadlem s mosaznou střechou. Robustní mosazná střecha poskytuje vysokotlaký čistič dlouhou životnost a zajišťuje, že vysokotlaký čistič vždy poskytuje působivý výsledek čištění. Vysokotlaký čistič je v ergonomickém designu s vysokým komfortem, flexibilitou a snadným používáním. Je vybaven dlouhou, ocelem vyztuženou vysokotlakou hadicí pro dlouhý dosah. Nejlepší model pro náročné čištění, např. čištění lodí, bazén, karavan, přívěs a příjezdová cesta.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nilfisk PREMIUM 190-12 - Nejlepší kvalita sortimentu vhodná pro časté čištění a velké čištění.

Vyspělý a robustní vysoce kvalitní vysokotlaký čistič. Řeší časté čištění i velké úkoly čištění s profesionálním výsledkem čištění.

Dlouhá životnost s robustním indukčním motorem a kovovým čerpadlem s mosaznou střechou. Robustní mosazná střecha poskytuje vysokotlaký čistič dlouhou životnost a zajišťuje, že vysokotlaký čistič vždy poskytuje působivý výsledek čištění.

Pro lepší výkon lze tento model Nilfisk kombinovat s různými doplňky.

  • Maximální tlak 190 bar
  • Spolehlivé kovové čerpadlo s indukčním motorem a mosazným uzávěrem
  • Vhodné pro všechny typy čištění povrchů do 60 m2 na. hodina
  • Flexibilní regulace tlaku
  • Jízda snadno na všech površích díky zabudovanému vozíku a velkým kolům
  • Praktické skladování příslušenství a navijáku hadice
  • Pohodlné úložné místo pro napájecí kabel
  • Vestavěné dávkování a regulace detergentu
  • Dlouhé trubice trysek a teleskopické rukojeti zajišťují správnou pracovní polohu
  • Vysokotlaká hadice z oceli vyztužená 12 m poskytuje vysokou flexibilitu

Technické parametry vysokotlakého čističe Nilfisk PREMIUM 190-12 EU : 

Kategorie: Vysokotlaký čistič
Tlak čerpadla (BAR/MPA)MAX: Max 190 / Max 19
Napětí (V) : 230-240
Příkon motoru (KW) : 3,3
Příkon (A) : 12,6
Qmax/Qmin průtok vody (l/hod) : 610
Délka hadice (M): 10
Maximální teplota na vstupu (°C): 60
Rozměry d x š x v (MM) : 390x380x955
Hmotnost (KG) : 30,2

 

Přednosti vysokotlakého stroje Nilfisk PREMIUM 190-12 EU:

Kovová hlava čerpadla, Mohutný podvozek s kolečky, Rotační mosazná tryska, Regulace tlaku na mosazné trysce 10-150 bar, Regulace množství čist.prostředku.,Integrovaná nádoba na chemický roztok, hadice s pancéřovým opletem 10 m, Navíjecí buben na VT hadici, asynchronní motor bezuhlíkový mot

Příslušenství vysokotlakého stroje Nilfisk PREMIUM 190-12 EU :

 1. VT hadice 15 m (P160.2-15 X-TRA)Vysokotlaká hadice 12 m s pancéřovaným opletem
 2. VT pistole G5 (E160/P150/160)Stříkací vysokotlaká pistole s prodloužením
 3. Nástavec G5 (P150/160)Prodlužovací pracovní nádstavec
 4.  navíjecí buben pro vysokotlakou hadici 12m
 5. Tryska Rotační - turbokladivo
 6. standartní stříkací tryska s regulací tlaku a s aplikace chemie
 7. Dávkování čistícího prostředku z integrované nádrže
 

Doplňkové parametry

Kategorie: PREMIUM (150-200 bar)
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Historie a tradice NILFISK

Tradice od roku 1906

Společnost Nilfisk byla založena již v roce 1906 panem P.A. Fiskerem, který uvedl na trh první „tichý“ vysavač pro domácí účely. Od té doby prošla firma mohutným rozvojem, během kterého se zaměřila na vývoj a výrobu specifických úklidových strojů pro profesionály. Na trhu debutovala především s robustními a téměř nerozbitnými vysavači, jejichž koncepce je využívána dodnes. O skvělou pověst se také zasloužily velké mycí a zametací stroje, které kombinovaly užitnou hodnotu s moderními technologickými prvky. Celosvětový rozmach společnosti nastal koncem osmdesátých let, kdy Nilfisk převzal několik významných firem jako byla americká Advance Machine Copany a později Euroclean, 
CFM, Ecologica a Alto-Wap. V současnosti je Nilfisk-Advance součástí dánské skupiny NKT.

Pozor! Kupujete skutečně Wapku?

Společnost Nilfisk-Advance, jako plnohodnotný nástupce německého výrobce vysokotlaké techniky Wap Reinigungssysteme GmbH, upozorňuje

všechny stávající i potenciální zákazníky na zneužívání registrované obchodní známky Wap a slangového výrazu "Wapka" a na mylné spojování tohoto jména s jinou vysokotlakou technikou.

"Wapka" je jen jedna

Značka Wap, lidově řečeno "Wapka" je německý výrobce profesionální vysokotlaké techniky, který se z důvodu obchodních fúzí začlenil do dánského koncernu Nilfisk-Advance. Vysokotlaké stroje Wap si, především v bývalém Československu, získaly pověst vysoce kvalitních produktů s vynikající technologií. Odolnost, spolehlivost a zpracování vysokotlakých strojů Wap bylo na takové úrovni, že zákazníci začali používat značku Wap jako synonymum pro jakýkoliv podobný produkt. Ovšem produkt značky Wap je pouze jeden a nelze jej zaměňovat s jinou značkou, která vysokotlaké stroje vyrábí. Výjimkou jsou pouze značky Nilfisk a Nilfisk-ALTO, jenž jsou plnoprávnými nositeli technologie Wap.

Chci pravou Wapku. Jak poznám, že jde o originál?

Pokud plánujete koupi originálního vysokotlakého stroje Wap, obraťte se buď na některé z autorizovaných obchodních míst nebo přímo na naší centrálu Nilfisk Česká republika


Všechny originální stroje Wap jsou v současnosti označené logy Wap nebo Nilfisk-ALTO či Nilfisk. Pouze tyto tři loga garantují, že kupujete originál Wap.