Vysokotlaký čistič Nilfisk MC 2C-120/520 T

Kód: 128470180
15 490 Kč 18 742,90 Kč včetně DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
20.1.2022

Nilfisk MC 2C-120/520 T PROFESIONAL

Řada Nilfisk MC 2C je vhodná pro rutinní čištění a středně náročné práce. Nabízí výborný čistící výkon, profesionální příslušenství, snadné ovládání a skladování.

Všechny modely Nilfisk MC 2C jsou mobilní vysokotlaké čistoiče s vysokou čisticí silou a ergonomickým designem. Vyvinuté pro rutinní mytí při poloprofesionálním použití např. na stavbách či firmách. Ve výbavě mají profesionální nerezové příslušenství, a pancéřované VT hadice

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nilfisk MC 2C-12/520 T PROFESIONAL (CENOVĚ ZVÝHODNĚNÝ MODEL ) je vhodná pro rutinní čištění a středně náročné práce. Nabízí výborný čistící výkon, profesionální příslušenství, snadné ovládání a skladování.

Všechny modely Nilfisk MC 2C jsou mobilní jednotky s vysokou čisticí silou a ergonomickým designem. Vyvinuté pro rutinní mytí při poloprofesionálním použití např. na stavbách či firmách.

    • automatický start/stop, pistole Ergo 2000 s rychlospojkou , příslušenství Ergo plus
    • mosazná hlava čerpadla, 2l vyjímatelná integrovaná nádoba na chemii, regulace průtoku vody u všech modelů
    • integrovaný chemický injektor

Příslušenství pro vysokotlaký čistič Nilfisk MC 2C-120/520 T :

 1.Vysokotlaká spojka samec GARDENA COUPLING MALE 3/4" ACCESSORY kat.č. 106404529

2.

Vysokotlaké hadice HOSE DN6 10M 1W FOR P-2126528620

3. 

Stříkací pistole ERGO 2000 STANDARD, S OTOÈNÝM ÈEPEM kat.č.106403122

4. 

PRACOVNÍ NÁSTAVEC S TRYSKOU - 4v1 0350 KAT.Č. 106408251

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Základní řada VAPKA Profesional
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 27 kg

mc2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Historie a tradice NILFISK

Tradice od roku 1906

Společnost Nilfisk byla založena již v roce 1906 panem P.A. Fiskerem, který uvedl na trh první „tichý“ vysavač pro domácí účely. Od té doby prošla firma mohutným rozvojem, během kterého se zaměřila na vývoj a výrobu specifických úklidových strojů pro profesionály. Na trhu debutovala především s robustními a téměř nerozbitnými vysavači, jejichž koncepce je využívána dodnes. O skvělou pověst se také zasloužily velké mycí a zametací stroje, které kombinovaly užitnou hodnotu s moderními technologickými prvky. Celosvětový rozmach společnosti nastal koncem osmdesátých let, kdy Nilfisk převzal několik významných firem jako byla americká Advance Machine Copany a později Euroclean, 
CFM, Ecologica a Alto-Wap. V současnosti je Nilfisk-Advance součástí dánské skupiny NKT.

Pozor! Kupujete skutečně Wapku?

Společnost Nilfisk-Advance, jako plnohodnotný nástupce německého výrobce vysokotlaké techniky Wap Reinigungssysteme GmbH, upozorňuje

všechny stávající i potenciální zákazníky na zneužívání registrované obchodní známky Wap a slangového výrazu "Wapka" a na mylné spojování tohoto jména s jinou vysokotlakou technikou.

"Wapka" je jen jedna

Značka Wap, lidově řečeno "Wapka" je německý výrobce profesionální vysokotlaké techniky, který se z důvodu obchodních fúzí začlenil do dánského koncernu Nilfisk-Advance. Vysokotlaké stroje Wap si, především v bývalém Československu, získaly pověst vysoce kvalitních produktů s vynikající technologií. Odolnost, spolehlivost a zpracování vysokotlakých strojů Wap bylo na takové úrovni, že zákazníci začali používat značku Wap jako synonymum pro jakýkoliv podobný produkt. Ovšem produkt značky Wap je pouze jeden a nelze jej zaměňovat s jinou značkou, která vysokotlaké stroje vyrábí. Výjimkou jsou pouze značky Nilfisk a Nilfisk-ALTO, jenž jsou plnoprávnými nositeli technologie Wap.

Chci pravou Wapku. Jak poznám, že jde o originál?

Pokud plánujete koupi originálního vysokotlakého stroje Wap, obraťte se buď na některé z autorizovaných obchodních míst nebo přímo na naší centrálu Nilfisk Česká republika


Všechny originální stroje Wap jsou v současnosti označené logy Wap nebo Nilfisk-ALTO či Nilfisk. Pouze tyto tři loga garantují, že kupujete originál Wap.