Průmyslový vysavač Nilfisk IVB 965-OL SD XC

Kód: 302002916
Akce
Značka: Nilfisk
54 770 Kč 66 271,70 Kč včetně DPH
Skladem do 5 dnů (1 ks)
Můžeme doručit do:
31.7.2024

Průmyslový vysavač Nilfisk IVB 965 SD XC je vybaveno účinným systémem ukládání nečistot. Automatický oklep filtru je bezkonkurenční. Je jednoduché položit kontejner dolů na vlastní kola a přetočit jej k vyprázdnění. Kontejner může být také vybaven zdvihovými držáky, aby mohl být zvednut s vysokozdvižným vozíkem a vyprázdněn do vysokého kontejneru.

  • Dva motory poskytují extra sací sílu vysavače
  • XtremeClean systém pro čištění filtrů, který automaticky podle potřeby vyčistí filtr
  • Velká plocha sacího filtru
  • Nerezová nádoba s koly
  • Napájecí zástrčka pro použití ručního nářadí

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nilfisk IVB 965-OL. Čím tvrdší jsou úklidové úkoly, tím silnější je vysavač. Proto jsme do návrhu IVB 965 SD XC investovali tolik energie. Při 7200 l / min. a 2400 W je vysoce vhodný pro rychlé a produktivní odstraňování kapalin, prachu a kovových hoblin. Příslušenství je nutné objednat zvlášť.

Zařízení Nilfisk IVB 965 SD XC je vybaveno účinným systémem ukládání dat. Je jednoduché položit kontejner dolů na vlastní kolo a přetočit jej k vyprázdnění. Kontejner může být také vybaven zdvihovými body, aby mohl být zvednut s vysokozdvižným vozíkem a vyprázdněn do vysokého kontejneru.

  • Dva motory poskytují extra sací sílu
  • XtremeClean systém pro čištění filtrů, který automaticky podle potřeby vyčistí filtr
  • Velká plocha filtru
  • Nerezová nádoba s koly
  • Napájecí zástrčka pro použití ručního nářadí

 

Doplňkové parametry

Kategorie: VYSAVAČE Profi
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 45 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Historie a tradice NILFISK

Tradice od roku 1906

Společnost Nilfisk byla založena již v roce 1906 panem P.A. Fiskerem, který uvedl na trh první „tichý“ vysavač pro domácí účely. Od té doby prošla firma mohutným rozvojem, během kterého se zaměřila na vývoj a výrobu specifických úklidových strojů pro profesionály. Na trhu debutovala především s robustními a téměř nerozbitnými vysavači, jejichž koncepce je využívána dodnes. O skvělou pověst se také zasloužily velké mycí a zametací stroje, které kombinovaly užitnou hodnotu s moderními technologickými prvky. Celosvětový rozmach společnosti nastal koncem osmdesátých let, kdy Nilfisk převzal několik významných firem jako byla americká Advance Machine Copany a později Euroclean, 
CFM, Ecologica a Alto-Wap. V současnosti je Nilfisk-Advance součástí dánské skupiny NKT.

Pozor! Kupujete skutečně Wapku?

Společnost Nilfisk-Advance, jako plnohodnotný nástupce německého výrobce vysokotlaké techniky Wap Reinigungssysteme GmbH, upozorňuje

všechny stávající i potenciální zákazníky na zneužívání registrované obchodní známky Wap a slangového výrazu "Wapka" a na mylné spojování tohoto jména s jinou vysokotlakou technikou.

"Wapka" je jen jedna

Značka Wap, lidově řečeno "Wapka" je německý výrobce profesionální vysokotlaké techniky, který se z důvodu obchodních fúzí začlenil do dánského koncernu Nilfisk-Advance. Vysokotlaké stroje Wap si, především v bývalém Československu, získaly pověst vysoce kvalitních produktů s vynikající technologií. Odolnost, spolehlivost a zpracování vysokotlakých strojů Wap bylo na takové úrovni, že zákazníci začali používat značku Wap jako synonymum pro jakýkoliv podobný produkt. Ovšem produkt značky Wap je pouze jeden a nelze jej zaměňovat s jinou značkou, která vysokotlaké stroje vyrábí. Výjimkou jsou pouze značky Nilfisk a Nilfisk-ALTO, jenž jsou plnoprávnými nositeli technologie Wap.

Chci pravou Wapku. Jak poznám, že jde o originál?

Pokud plánujete koupi originálního vysokotlakého stroje Wap, obraťte se buď na některé z autorizovaných obchodních míst nebo přímo na naší centrálu Nilfisk Česká republika


Všechny originální stroje Wap jsou v současnosti označené logy Wap nebo Nilfisk-ALTO či Nilfisk. Pouze tyto tři loga garantují, že kupujete originál Wap.