Průmyslový vysavač Nilfisk ATTIX 995-OM SD XC Type22

Kód: 302002904
Akce
Značka: Nilfisk
79 990 Kč 96 787,90 Kč včetně DPH
Skladem do 10 dnů (1 ks)

Průmyslový vysavač Nilfisk ATTIX 995-0H/M SD XC TYPE 22 je výkonný dvoumotorový vysavač s nerezovou nádobou na nečistoty certifikovaný pro použití v prostředí ATEX 22. Zároveň je určen pro vysávání prachu třídy M a H. Bezpečnost při provozu zajišťují vestavěné průtokové senzory a akustický varovný systém. Model je ideálním konceptem pro průmysl.

  • schváleno pro provoz v prostředí ATEX 22 s explozivními prachy
  • bezkartáčové EC motory s dlouhou životností
  • vysoce kvalitní nerezové nádoby na nečistoty
  • filtr pro třídu prachu H s vysokou záchytností
  • široká škála příslušenství pro všechny aplikace

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nilfisk ATTIX 995-0H / M SD XC Type 22 je silný suchý vysavač se dvěma motory schválené pro třídu prachu M a H, stejně jako nebezpečný prach v ATEX zóny 22 XtremeClean plně automatický systém čištění filtru. Nádrž SitDown z nerezové oceli umožňuje vyprázdnění kontejneru bez demontáže krytu motoru. Snímač průtoku s akustickým alarmem varuje, pokud klesne proudění vzduchu na 20 m / s. nebo níže.

Volbou správného přístupu k kontejneru AntiStatic v kombinaci se schváleným příslušenstvím Type 22 je tento stroj schopen dosáhnout bezpečné a bez jiskry řešení. Kontejner z korozivzdorné oceli zajišťuje dlouhou životnost. Sběrná taška (třída M) a bezpečnostní filtrační sáček, které jsou standardně dodávány, zajišťují bezprašné vysávání a vyprázdnění.

  • Schváleno pro použití v oblastech zóny ATEX 22 s výbušným prachem
  • 2 ks. bezkartáčové motory EC (elektronické řízené)
  • Plně automatický systém čištění filtrů XtremeClean (XC)
  • Kontejner SitDown, 50-litrový nerezový kontejner, Sáček na sběr a bezpečnostní filtrační sáček, antistatický, sací Control
  • Velký rozsah s 10 m napájecím kabelem
  • Snímač průtoku: Alarm při nízké rychlosti proudění vzduchu
  • Držák příslušenství a taška na nářadí
  • Dodáváno bez příslušenství (UPOZORNĚNÍ: POUZE POUZE příslušenství TYPE 22)
 

Doplňkové parametry

Kategorie: VYSAVAČE Profi
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Historie a tradice NILFISK

Tradice od roku 1906

Společnost Nilfisk byla založena již v roce 1906 panem P.A. Fiskerem, který uvedl na trh první „tichý“ vysavač pro domácí účely. Od té doby prošla firma mohutným rozvojem, během kterého se zaměřila na vývoj a výrobu specifických úklidových strojů pro profesionály. Na trhu debutovala především s robustními a téměř nerozbitnými vysavači, jejichž koncepce je využívána dodnes. O skvělou pověst se také zasloužily velké mycí a zametací stroje, které kombinovaly užitnou hodnotu s moderními technologickými prvky. Celosvětový rozmach společnosti nastal koncem osmdesátých let, kdy Nilfisk převzal několik významných firem jako byla americká Advance Machine Copany a později Euroclean, 
CFM, Ecologica a Alto-Wap. V současnosti je Nilfisk-Advance součástí dánské skupiny NKT.

Pozor! Kupujete skutečně Wapku?

Společnost Nilfisk-Advance, jako plnohodnotný nástupce německého výrobce vysokotlaké techniky Wap Reinigungssysteme GmbH, upozorňuje

všechny stávající i potenciální zákazníky na zneužívání registrované obchodní známky Wap a slangového výrazu "Wapka" a na mylné spojování tohoto jména s jinou vysokotlakou technikou.

"Wapka" je jen jedna

Značka Wap, lidově řečeno "Wapka" je německý výrobce profesionální vysokotlaké techniky, který se z důvodu obchodních fúzí začlenil do dánského koncernu Nilfisk-Advance. Vysokotlaké stroje Wap si, především v bývalém Československu, získaly pověst vysoce kvalitních produktů s vynikající technologií. Odolnost, spolehlivost a zpracování vysokotlakých strojů Wap bylo na takové úrovni, že zákazníci začali používat značku Wap jako synonymum pro jakýkoliv podobný produkt. Ovšem produkt značky Wap je pouze jeden a nelze jej zaměňovat s jinou značkou, která vysokotlaké stroje vyrábí. Výjimkou jsou pouze značky Nilfisk a Nilfisk-ALTO, jenž jsou plnoprávnými nositeli technologie Wap.

Chci pravou Wapku. Jak poznám, že jde o originál?

Pokud plánujete koupi originálního vysokotlakého stroje Wap, obraťte se buď na některé z autorizovaných obchodních míst nebo přímo na naší centrálu Nilfisk Česká republika


Všechny originální stroje Wap jsou v současnosti označené logy Wap nebo Nilfisk-ALTO či Nilfisk. Pouze tyto tři loga garantují, že kupujete originál Wap.