COMET FDX2 16/250

Kód: 90200309
41 990 Kč 50 807,90 Kč včetně DPH
Skladem u dodavatele (3 ks)
Můžeme doručit do:
5.10.2020

COMET FDX2 16/250 VYSOKOTLAKÝ ČISTIČ PRO ZÁKLADNÍ PROFI POUŽITÍ TAM, KDE NELZE POUŽÍT STROJE NA EL. POHON. DÍKY SPOLEHLIVÉMU MOTORU HONDA VÁM TENTO STROJ ZAJISTÍ NEZÁVISLOST NA ELEKTRICKÉ ENERGII. ROBUSTNÍ KOVOVÝ RÁM S DVĚMA PNEUMATICKÝMI KOLY PRO SNADNÝ POHYB V TERÉNU.

     VYSOKOTLAKÝ ČISTIČ JE VYROBEN S JASNÝM ZAMĚŘENÍM NA JEDNODUCHOST A SPOLEHLIVOST. JIŽ OD ZÁKLADNÍ ŘADY STROJE DISPONUJÍ VSTUPNÍM FILTREM. BENZÍNOVÝ MOTOR HONDA GP 200.  V TOMTO MODELU POHÁNÍ AXIÁLNÍ TŘÍPÍSTOVÉ ČERPADLO S KERAMICKÝMI PÍSTY A MOSAZNOU HLAVOU. COMET FDX2 16/250 JE DÍKY SVÉMU VÝKONU VHODNÝ PRO DOMÁCÍ POUŽITÍ, ALE I DO MENŠÍCH FIREM NA OBČASNÉ PROFI POUŽITÍ. VEŠKERÉ VNITŘNÍ KOMPONENTY STROJE JSOU VYROBENY Z HLINÍKU A MOSAZI. STROJ JE OSAZEN PROFESIONÁLNÍM REGULAČNÍM BLOKEM. VELKOU VÝHODOU STROJE JE JEHO MINIMÁLNÍ VELIKOST, DÍKY KTERÉ BUDE MOŽNÉ STROJ ULOŽIT I DO MALÝCH PROSTOR. PRAKTICKÉ ULOŽENÍ STŘÍKACÍ PISTOLE A NÁSTAVCE. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

COMET FDX2 16/250 VYSOKOTLAKÝ ČISTIČ PRO ZÁKLADNÍ PROFI POUŽITÍ TAM, KDE NELZE POUŽÍT STROJE NA EL. POHON. DÍKY SPOLEHLIVÉMU MOTORU HONDA VÁM TENTO STROJ ZAJISTÍ NEZÁVISLOST NA ELEKTRICKÉ ENERGII. ROBUSTNÍ KOVOVÝ RÁM S DVĚMA PNEUMATICKÝMI KOLY PRO SNADNÝ POHYB V TERÉNU. VYSOKOTLAKÝ ČISTIČ JE VYROBEN S JASNÝM ZAMĚŘENÍM NA JEDNODUCHOST A SPOLEHLIVOST. JIŽ OD ZÁKLADNÍ ŘADY STROJE DISPONUJÍ VSTUPNÍM FILTREM. BENZÍNOVÝ MOTOR HONDA GP 200 V TOMTO MODELU POHÁNÍ AXIÁLNÍ TŘÍPÍSTOVÉ ČERPADLO S KERAMICKÝMI PÍSTY A MOSAZNOU HLAVOU. COMET FDX2 16/250 JE DÍKY SVÉMU VÝKONU VHODNÝ PRO DOMÁCÍ POUŽITÍ, ALE I DO MENŠÍCH FIREM NA OBČASNÉ PROFI POUŽITÍ. VEŠKERÉ VNITŘNÍ KOMPONENTY STROJE JSOU VYROBENY Z HLINÍKU A MOSAZI. STROJ JE OSAZEN PROFESIONÁLNÍM REGULAČNÍM BLOKEM. VELKOU VÝHODOU STROJE JE JEHO MINIMÁLNÍ VELIKOST, DÍKY KTERÉ BUDE MOŽNÉ STROJ ULOŽIT I DO MALÝCH PROSTOR. PRAKTICKÉ ULOŽENÍ STŘÍKACÍ PISTOLE A NÁSTAVCE. 

TECHNICKÉ PARAMETRY VYSOKOTLAKÉHO ČISTIČE COMET FDX2 16/250:

Použití: příležitosné čištění ale i částěné profi čištění
Motor: Honda GP 200 - 3400 ot./min.
Čerpadlo: třípístové, axiální čerpadlo, mosazná hlava
Tlak: 250 bar 
Průtok vody: 960 l/h
Napájení: Benzín
Hmotnost: 50 kg
Rozměry: 670 x 550 x 890 mm

PŘÍSLUŠENSTVÍ vysokotlakého čističe COMET FDX2 16/250:

  • Stříkací pistole s otočným kloubem
  • Nástavec s tryskou a regulací
  • Vysokotlaká pancéřovaná hadice 8 m

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: