COMBI ACTIVE

Kód: 105301638 105301639 105301637 105301640 Zvolte variantu
Akce Tip
Značka: Nilfisk
1 307 Kč 2 890 Kč 22 745 Kč 1 928 Kč od 1 307 Kč 1 581,47 Kč včetně DPH 3 496,90 Kč včetně DPH 27 521,45 Kč včetně DPH 2 332,88 Kč včetně DPH od 1 581,47 Kč včetně DPH
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Skladem do 3 dnů (4 ks) Zvolte variantu
Varianta
Můžeme doručit do:
17.6.2024 17.6.2024 17.6.2024 18.6.2024 Zvolte variantu

logo

COMBI ACTIVE

Alkalický průmyslový čisticí prostředek

Detailní informace

Detailní popis produktu

Alkalický průmyslový čisticí prostředek
 

Tekutý, silně alkalický, mírně pěnivý průmyslový čisticí prostředek, vhodný pro odstraňování velmi odolných vrstev oleje a maziv, sazí, starých vrstev podlahového vosku a proteinových složek na všech alkáliím odolných površích.
 

Účinný proti:

 • Podlahovým voskům, Tuhým mazivům, živočišným a rostlinným tukům a stopám po pneumatikách na tvrdých površích.
   

Oblasti použití

 • Jatky a řeznictví: Odstraňování živočišných tuků a olejů a také na znečištění látkami na proteinové bázi. 
 • Podlahové plochy s aplikovaným voskem: Combi Active je možno použít pro odstranění starých vrstev před aplikací nového vosku. 
 • Údržba chassis a motorů: Určeno pro odstraňování starých, ztvrdlých vrstev tuhých maziv a olejů na motorech, převodovkách a rozvodovkách pro zvýšení efektivity při provádění údržby. 
 • Dílny a průmysl: Určeno pro odstraňování vrstev olejů, maziv a řezných kapalin z tvrdých povrchů.
   

Výhody produktu

 • Efektivní přípravek s velmi silným čisticím účinkem snižuje náklady na detergent a čas, potřebný na čištění. 
 • Obsahuje látky, které snižují, nebo eliminují vytváření vápenných, nebo korozivních usazenin ve strojích. Použití Combi Active tedy snižuje náklady na údržbu strojů. 
 • Vysoká míra biodegradability pro snadné nakládání s prostředkem. 
 • Prostředek může být separován ze znečištěné vody pomocí vhodných prostředků, což zjednodušuje nakládání s odpadní vodou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Čisticí chemie na podlahy
Hodnota ph : 12 (1% solution)
UN number : 1760
Class/packing group: 8/III

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Historie a tradice NILFISK

Tradice od roku 1906

Společnost Nilfisk byla založena již v roce 1906 panem P.A. Fiskerem, který uvedl na trh první „tichý“ vysavač pro domácí účely. Od té doby prošla firma mohutným rozvojem, během kterého se zaměřila na vývoj a výrobu specifických úklidových strojů pro profesionály. Na trhu debutovala především s robustními a téměř nerozbitnými vysavači, jejichž koncepce je využívána dodnes. O skvělou pověst se také zasloužily velké mycí a zametací stroje, které kombinovaly užitnou hodnotu s moderními technologickými prvky. Celosvětový rozmach společnosti nastal koncem osmdesátých let, kdy Nilfisk převzal několik významných firem jako byla americká Advance Machine Copany a později Euroclean, 
CFM, Ecologica a Alto-Wap. V současnosti je Nilfisk-Advance součástí dánské skupiny NKT.

Pozor! Kupujete skutečně Wapku?

Společnost Nilfisk-Advance, jako plnohodnotný nástupce německého výrobce vysokotlaké techniky Wap Reinigungssysteme GmbH, upozorňuje

všechny stávající i potenciální zákazníky na zneužívání registrované obchodní známky Wap a slangového výrazu "Wapka" a na mylné spojování tohoto jména s jinou vysokotlakou technikou.

"Wapka" je jen jedna

Značka Wap, lidově řečeno "Wapka" je německý výrobce profesionální vysokotlaké techniky, který se z důvodu obchodních fúzí začlenil do dánského koncernu Nilfisk-Advance. Vysokotlaké stroje Wap si, především v bývalém Československu, získaly pověst vysoce kvalitních produktů s vynikající technologií. Odolnost, spolehlivost a zpracování vysokotlakých strojů Wap bylo na takové úrovni, že zákazníci začali používat značku Wap jako synonymum pro jakýkoliv podobný produkt. Ovšem produkt značky Wap je pouze jeden a nelze jej zaměňovat s jinou značkou, která vysokotlaké stroje vyrábí. Výjimkou jsou pouze značky Nilfisk a Nilfisk-ALTO, jenž jsou plnoprávnými nositeli technologie Wap.

Chci pravou Wapku. Jak poznám, že jde o originál?

Pokud plánujete koupi originálního vysokotlakého stroje Wap, obraťte se buď na některé z autorizovaných obchodních míst nebo přímo na naší centrálu Nilfisk Česká republika


Všechny originální stroje Wap jsou v současnosti označené logy Wap nebo Nilfisk-ALTO či Nilfisk. Pouze tyto tři loga garantují, že kupujete originál Wap.